Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Голова ДФС Вадим Мельник на зустрічі із U.S.-Ukraine Business Council розповів про результати боротьби із нелегальним ринком тютюнових виробів

07.04.2021

У першому кварталі 2021 року Державна фіскальна служба припинила діяльність 8 нелегальних виробництв тютюнової продукції та вилучила з незаконного обігу тютюнових виробів на суму 205 млн грн.

Про це заявив Голова ДФС Вадим Мельник під час онлайн-зустрічі із представниками U.S.-Ukraine Business Council, однієї із найбільших бізнес-асоціацій України, яка сприяє поглибленню торгівельно-економічних зв’язків між Україною та США. Сторони домовилися про координацію зусиль для протидії тіньовому ринку тютюнових виробів та стимулювання розвитку легального бізнесу.

“Детінізація економіки, боротьба з ухиленням від сплати податків, стимулювання розвитку легального бізнесу - головні пріоритети діяльності

Державна фіскальна служба України. Цього неможливо досягнути без постійної взаємодії з добросовісним бізнесом, який створює робочі місця, сплачує податки та є рушієм розвитку економіки нашої країни. Не маю сумнівів, що поглиблення співпраці з сумлінним бізнесом дозволить державі створити нові драйвери економічного зростання та інструменти наповнення бюджету, що буде конвертовано у соціально відчутний результат”, - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.