Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

“Діалог з легальним бізнесом - один із найефективніших інструментів з детінізації ринків”, - Голова ДФС Вадим Мельник на зустрічі з представниками American Chamber of Commerce in Ukraine

25.03.2021

Голова ДФС Вадим Мельник провів онлайн-зустріч з представниками American Chamber of Commerce in Ukraine, яка є однією з найбільших бізнес-асоціацій України. Під час зустрічі Вадим Мельник розповів про пріоритетні напрями роботи ДФС із протидії тіньовому сектору економіки та стимулюванню розвитку легального бізнесу. Зокрема, Голова ДФС відзвітував про роботу відомства щодо вилучення з незаконного обігу підакцизних товарів та ліквідації схем мінімізації податкових зобов’язань. Вадим Мельник зазначив, що подолання найбільших загроз економічній безпеці держави ДФС активно впроваджує ризик-орієнтовану модель роботи.

Крім того, Голова ДФС презентував створення Офісу ефективної взаємодії з бізнесом. Запуск Офісу сприятиме поглибленню співпраці ДФС та легального бізнесу у боротьбі з тіньовою економікою, систематизації запитів від комерційних структур та бізнес-спільнот, налагодженню швидкого та якісного обміну інформацією, а також підвищенню прозорості діяльності ДФС.

“Державна фіскальна служба України продовжує налагоджувати діалог з представниками легального бізнесу. Такий діалог я вважаю одним з найефективніших інструментів з детінізації ринків України. Я переконаний, що обмін думками з колегами сприятиме оздоровленню конкурентного середовища на ринках України та збільшенню надходжень до державного бюджету”, - заявив Голова ДФС Вадим Мельник.