Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

“Поглиблення співпраці ДФС та легального бізнесу”, - Голова ДФС Вадим Мельник розповів про завдання нового Офісу ефективної взаємодії з бізнесом

19.03.2021

Під час “Всеукраїнського Форуму Україна 30. Держава та бізнес” голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник презентував створення нового підрозділу - Офісу ефективної взаємодії з бізнесом.

За словами очільника Державної фіскальної служби, діалог між державою та бізнесом є важливою складовою економічної безпеки. Саме тому керівник відомства ухвалив рішення про створення нової структури в рамках ДФС.

Офіс ефективної взаємодії з бізнесом сприятиме швидкій та змістовний комунікації між Державною фіскальною службою, представниками бізнесу та професійних спільнот.

“Створення цього підрозділу дозволить нам не лише глибше розуміти потреби бізнесу, а й більш чітко структурувати масиви даних та розробити карти взаємодії з кожною галуззю та індустрією”, - підкреслив Голова ДФС Вадим Мельник під час виступу на “Всеукраїнському Форумі Україна 30. Держава та бізнес”.

Серед ключових завдань Офісу ефективної взаємодії з бізнесом - поглиблення співпраці ДФС та легального бізнесу у боротьбі з тіньовою економікою, систематизація запитів від суб'єктів господарювання та бізнес-спільнот, налагодження швидкого та якісного обміну інформацією, а також підвищення прозорості діяльності служби.