Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Плата за землю (у складі податку на майно)

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Єдиний податок для юридичних осіб

Єдиний податок для суб'єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб

Транспортний податок

Єдиний податок для юридичних осіб - сільськогосподарських товаровиробників (IV група)

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 10.08.2016 № 17361/6/99-99-12-02-03-15

17.08.2016

Державна фіскальна служба України на запит громадської організації щодо застосування рішення міської ради  повідомляє.

Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період), а в іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом (п. 271.2 ст. 271 Податкового кодексу України (далі – Кодекс)).

Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію (част. п’ята ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Рішення № 217/217 оприлюднене 18.03.2016 в газеті Київської міської ради «Хрещатик».

У разі, якщо правила та положення інших актів суперечать правилам та положенням Кодексу, для регулювання відносин оподаткування застосовуються правила та положення Кодексу (п. 5.2 ст. 5 Кодексу).

Враховуючи викладене, Рішення № 217/217, яким не визначено строк введення цього акта у дію, та встановлено нові локальних коефіцієнти
на місцезнаходження земельної ділянки в межах економіко-планувальної зони, з урахуванням вимог п. 271.2 ст. 271 Кодексу, застосовується з 01.01.2017.

 

До списку