Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Плата за землю (у складі податку на майно)

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Єдиний податок для юридичних осіб

Єдиний податок для суб'єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб

Транспортний податок

Єдиний податок для юридичних осіб - сільськогосподарських товаровиробників (IV група)

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Лист ДФС від 01.07.2016 № 14354/6/99-99-12-02-03-15

08.07.2016

Державна фіскальна служба України на запит Товариства  щодо декларування податкових зобов’язань з плати за землю відповідно до особливої умови договору оренди землі повідомляє.

Товариство поінформувало, що зобов’язано з 25.09.2014 обчислювати податкові зобов’язання з орендну плату за землю згідно з особливою умовою договору оренди землі, зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав 06.03.2015. Товариство задекларувало податкові зобов’язання з плати за землю шляхом подання звітних податкових декларацій з плати за землю окремо:
за 2014 рік (за період з 25.09.2014 по 31.12.2014) – 11.04.2016; за січень 2015 року – 11.04.2016; за лютий 2015 року – 11.04.2016; за березень 2015 року – 17.04.2015.

З огляду на викладене у Товариства 06.03.2015 (дата державної реєстрації) виникло податкове зобов’язання зі сплати орендної плати за землю (п. 287.1 ст. 287 Податкового кодексу України) за звітний період з 25.09.2014 (дата укладення договору) по 06.03.2015, яке підлягало декларуванню до 20 квітня 2015 року.

До списку