Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податок на прибуток підприємств

Податок на доходи фізичних осіб

Податок на додану вартість

Акцизний податок

Екологічний податок

Плата за користування надрами

Плата за землю (фізичні особи)

Державне мито

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Наказ Міндоходів від 01.07.2014 №367 "Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо податкового обліку поворотної фінансової допомоги"

11.07.2016

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 липня 2014 року № 367


Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо податкового обліку поворотної фінансової допомоги

 

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства доходів і зборів України
 від 8 липня 2014 року № 402

 

Керуючись статтею 52 Податкового кодексу України, з метою забезпечення однакового підходу до практичного застосування норм податкового законодавства наказую:

1. Затвердити Узагальнюючу податкову консультацію щодо податкового обліку поворотної фінансової допомоги (далі - Узагальнююча консультація) (додається).

2. Інформаційно-комунікаційному департаменту (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-порталі Міндоходів.

3. Податкові консультації щодо податкового обліку поворотної фінансової допомоги застосовувати у частині, що не суперечить Узагальнюючій консультації.

4. Начальникам головних управлінь Міндоходів в областях, місті Києві, Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників довести цей наказ до відома підпорядкованих державних податкових інспекцій.

5. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є. М.) забезпечити внесення змін до Репозиторія звітної і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 N 448.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

І. О. Білоус

 

До списку