Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податок на прибуток підприємств

Податок на доходи фізичних осіб

Податок на додану вартість

Акцизний податок

Екологічний податок

Плата за користування надрами

Плата за землю (фізичні особи)

Державне мито

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 469 "Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації"

03.07.2017

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

28.04.2017                                                                  №  469

 

   Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

   22 травня 2017 року за  № 653/30521        

 

 Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Відповідно до пункту 46.2 статті 46 глави 2 розділу II Податкового кодексу України та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 серпня 2014 року № 375,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17 червня 2016 року № 553, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 липня 2016 року за № 932/29062, виклавши її у новій редакції, що додається.

2. Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби Продана М.В.

 

 Міністр

О. ДАНИЛЮК

До списку