Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Лист ДФС України від 03.04.2017 № 8129/7/99-99-12-03-04-17 "Про коефіцієнт рентабельності гірничого підприємства"

06.04.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА СЛУЖБА

ЛИСТ

                                   03.04.2017                                     № 8129/7/99-99-12-03-04-17

 

Головні управління ДФС в областях, м. Києві,

Офіс великих платників податків ДФС

 

Про коефіцієнт рентабельності гірничого підприємства

 Державна фіскальна служба України, керуючись нормами п.п. 4 п. 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, надсилає для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин лист Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 23.02.2016 № 151/02 про тимчасовий коефіцієнт рентабельності для гірничодобувних підприємств, який застосовується для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за розрахунковою вартістю одиниці видобутої корисної копалини (п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України) у 2017 році.

 Додаток: лист ДКЗ України від 23.02.2016 № 151/02 на 2 арк. у 1 прим.

 

 В.о. директора Департаменту

податків і зборів з юридичних осіб                                                   Л.П. Древаль

 

До списку