Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Наказ Міністерства фінансів України від 01.07.2015 №611 " Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є органи Державної фіскальної служби України, та Порядку відшкодування цих витрат"

30.09.2015

 МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ 

НАКАЗ

 

01.07.2015                                                              № 611

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

22 липня 2015 р. за № 889/27334 

 

 

 Про затвердження Розміру фактичних витрат

на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію,

розпорядником якої є органи Державної

фіскальної служби України, та Порядку

відшкодування цих витрат

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є органи Державної фіскальної служби України, що додається.

 

2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є органи Державної фіскальної служби України, що додається.

 

3. Департаменту зв’язків з органами державної влади та громадськістю Міністерства фінансів України (Чев’юк М. В.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

 

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на  першого заступника Міністра фінансів України Уманського І. І. та  Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р. М.

 


Міністр                                                                                            Н. ЯРЕСЬКО                                                   

 

 

Додаткові матеріали

До списку