Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Реєстрація звернень

- Нормативно-правова база щодо реєстрації звернень:

Закон України від 02.10.96 № 393/96-ВР „Про звернення громадян” (із змінами та доповненнями).

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах інформації" (із змінами та доповненнями).

Наказ Міністерства фінансів України від 02.03.2015 №271 "Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах".  

Громадяни можуть викласти свої звернення через:

контакт-центр ДФС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3»;

- до ДФС надсилаються звернення громадян на електронну адресу zvernennya@sfs.gov.ua з питань, які відносяться до компетенції підрозділів податкової міліції (абзац восьмий пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 року № 1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» (зі змінами)).

Звернення громадян з питань:

- державної митної політики та державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування митного законодавства – необхідно надсилати до Державної митної служби України на електронну адресу zvernennya@customs.gov.ua

- державної податкової політики та державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – необхідно надсилати до Державної податкової служби України на електронну адресу zvernennya_dps@tax.gov.ua.

* відповідно до визначення наведеного у Великому тлумачному словнику української мови підпис – це «прізвище або ініціали, написані власноручно під текстом, малюнком, картиною і т. ін., як свідчення авторства або потвердження чого-небудь» (7-е видання: Великий тлумачний словник української мови (з Дод., допов. На CD)/Уклад. і голов. Ред. В.Т. Бусел – К.: Ірпінь: ВТФ «Перун», 2009 – 1736 с.: іл. – ISBN 966-569-013-2).Також, згідно з Юридичною енциклопедією, підпис визначається як «графіч. начерк, який означає особу йоговиконавця і здійснюється нею з метою посвідчення документа або підтвердження відомостей, що містяться у док-ті» (Юридична енциклопедія; В 6 т./ Редкол.: Ю70 Ю.С. Шемшученко (голова редкол.) та ін. – К.: «Укр. енцикл.», 1998. ISBN 966-7492-00-1).

Отже, підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим. Також опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

- особистий прийом керівництвом чи посадовими особами структурних підрозділів ДФС;

- поштою або передати до відповідного органу ДФС особисто чи через уповноважену особу.

- Графік роботи та телефони:

Надання інформації щодо реєстрації вхідної кореспонденції звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації здійснюється відділом обліку звернень громадян та  організації доступу до публічної інформації Управління розгляду звернень та запитів Департаменту обслуговування платників у робочі дні за графіком:  понеділок – четвер з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.,  п’ятниця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.  за телефонами /044/ 279-79-78.