Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Уповноважений з питань підприємництва

Колеги!

Головним завданням Уповноваженого з питань підприємництва є забезпечення якісного та прозорого діалогу між бізнесом та Державною фіскальною службою України. До завдань, які стоять переді мною, належать:

- супроводження індивідуальних скарг та сприяння в процесі формального їх вирішення;

- систематизація подібних індивідуальних проблем та пропозиція шляхів їх вирішення;

- узагальнення пропозицій щодо покращення податкового та митного адміністрування та надання їх керівництву ДФСУ до подальшого розгляду.

Тому, якщо Ви чи Ваші ділові партнери стикаються з проблемами несправедливого адміністрування, дискримінаційного ставлення чи бездіяльності працівників ДФС, некоректного тлумачення норм податкового чи митного кодексів; а також, якщо Ви маєте пропозиції щодо реформування податкового та митного законодавства, – пишіть нам на адресу tax_ombudsman@sfs.gov.ua

Хочу підкреслити, однак, що звернення до Уповноваженого з питань підприємництва є додатковим інструментом врегулювання спорів і не підміняє собою офіційної процедури подання скарг.

З повагою,

Тарас Качка