Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Пам`ятка щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України

04.09.2014 -

Шановна  громадо! 

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України просимо уважно ознайомитися із запропонованими рекомендаціями:

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та  підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України (далі – Громадська рада) належать: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства й установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

3. Звертаємо також увагу на те, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, отже, він є обов’язковим.

4. Крім обов’язкових документів прохання надати пропозиції щодо удосконалення роботи  майбутньої Громадської ради при ДФС України.

У разі виникнення додаткових запитань просимо телефонувати за такими номерами:  (044) 272 62 95 або (044) 272 44 74.

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

Примітка: Документи приймаються до 26 вересня 2014 р. включно з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (крім обідньої перерви з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.) нарочно за адресою: м. Київ, провул. Киянівський, 2, кімн. 207 або засобами поштового зв’язку за адресою:04655, м. Київ, Львівська пл., 8.