Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Пам'ятка

Пам’ятка

щодо підготовки документів для участі в Установчих зборах для формування складу Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України

Участь в Установчих зборах для формування складу громадських рад при Міндоходів можуть брати представники Інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС), до яких, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Постанова № 996) належать: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

Заява подається на бланку організації та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС. До заяви додаються наступні документи:

1. Рішення про делегування представника ІГС для участі в установчих зборах;
2. Біографічна довідка делегованого представника IГС;
3. Копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС;
4. Інформація про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років.

Звертаємо увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено п. 8 Типового положення про громадську раду, затвердженим Постановою №996, отже, він є обов’язковим!


У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номерами: 247-36-18 або 590-27-10.