Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Наказ ДФС України від 13.10.2014 №184 "Про затвердження персонального складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України"

15.10.2014

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

НАКАЗ 

від 13.10.2014                                                                                               № 184 

 

Про затвердження персонального складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України


З метою забезпечення системного діалогу Державної фіскальної служби України з громадськістю, відповідно до пункту 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, та враховуючи протокол установчих зборів щодо формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України від 07.10.2014, 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Персональний склад Громадської ради при Державній фіскальній службі України, що додається. 

2. Директору Інформаційно-комунікаційного департаменту Косарчуку В.П. забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі ДФС. 

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів від 28.05.2013 № 132 „Про  затвердження персонального складу Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України”. 

4. Координаційно-моніторинговому департаменту (Міщенко С.Г.) внести зміни до Репозиторія звітної та статистичної інформації. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                                   І.О. Білоус

 

 

 

До списку