Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 26.07.2016 № 655 "Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України"

28.07.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ  

НАКАЗ 

від 26.07.2016                                                     № 655

 

Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України

 

З метою забезпечення системного діалогу Державної фіскальної служби України з громадськістю та відповідно до абзаців 2 – 4 п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів АР Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” зі змінами, а також з урахуванням протоколу засідання Громадської ради при Державній фіскальній службі України від 16.06.2016 № 11 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України (далі – Ініціативна група) та Положення про Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України, що додаються.

2. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити:

2.1. загальну координацію діяльності Ініціативної групи;

2.2. інформаційну підтримку діяльності Ініціативної групи.

3. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

Р.М. Насіров

До списку