Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ПАМ’ЯТКА щодо підготовки документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України

12.08.2016

Шановна громадо! 

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України просимо уважно ознайомитися із запропонованими рекомендаціями: 

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та  підписується особою, уповноваженою на вчинення дій від керівного органу ІГС. 

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України (далі – Громадська рада) належать: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, недержавні засоби масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України. 

3. Звертаємо також увагу на те, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 зі змінами і є обов’язковим. 

У разі виникнення запитань просимо телефонувати за такими номерами:  (044) 247-36-18; (044) 284-18-41 чи (044) 272-62-95.     

Примітка: Документи виключно у паперовому вигляді приймаються до 19.09.2016 (включно) засобами поштового зв’язку за адресою:04655, м. Київ,  Львівська пл., 8. 

 

Ініціативна група з підготовки

установчих зборів для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України