Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

11.12.2018

З метою продовження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»(зі змінами) (далі – Постанова № 996) при Державній фіскальній службі України утворюється Громадська рада.

18 грудня 2018 року об 11 год. 00 хв.у приміщенні Конгрес-холу Державної фіскальної служби України за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8 (вхід з боку Вознесенського узвозу) відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній фіскальній службі України. 

Кандидати у члени Громадської ради, що були делеговані інститутами громадянського суспільства, не можуть передавати право голосу для участі в установчих зборах іншим особам та повинні бути особисто присутніми на установчих зборах.

Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Державної фіскальної служби України від 30.08.2018 № 569, сформувала список кандидатів до складу Громадської ради при ДФС, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови, з якими ви можете ознайомитись на веб-порталі ДФС у розділі «Про службу / Громадська рада / Ініціативна група / Повідомлення». Разом з списками розміщено також інформацію про результати діяльності інститутів громадянського суспільства та біографічні довідки делегованих ними представників.

Реєстрація учасників розпочинається о 10 год. 15 хв.та потребує наявності документу, що засвідчує особу.

Для отримання довідкової інформації звертайтеся за телефонами: (044) 284-18-41, (044) 247-81-10, (050) 383-57-13.

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній фіскальній службі України

До списку