Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці підрозділів персоналу ДФС вивчали ефективні інструменти управління людськими ресурсами

15.05.2017 -

Удосконалення процесу управління персоналом стало основною темою кущового семінару-тренінгу, який відбувся 12 травня 2017 року на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Тренінг було організовано Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом ДФС за участі місії EUAM – Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри».

Учасниками кущового семінару-тренінгу стали керівники підрозділів по роботі з персоналом органів ДФС у Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Хмельницькій областях, Київської, Київської міської, Енергетичної, Міжрегіональної митниць та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

«Компетенції – це характеристики трудових ресурсів, які необхідні для успішної діяльності, сукупність професійних знань, навичок, здібностей та стереотипів поведінки працівників. Формування у співробітників підрозділів персоналу органів ДФС ефективних навичок відбору, успішне проведення різних типів інтерв’ю, ефективна робота з компетенціями кандидатів – основна ціль цього навчального заходу. Ми дякуємо експертам Місії EUAM за співпрацю та реальну практичну допомогу в цьому напрямі. Це вже другий регіональний семінар для кадровиків у цьому році, перший ми успішно провели в березні на базі ГУ ДФС у Львівській області», – зазначила директор Департаменту кадрової політики та роботи з  персоналом ДФС Тетяна Пажитнова.

У рамках тренінгу учасники розглянули та відпрацювали на практичних вправах методи ефективних інструментів відбору, навички складання запитань для найбільш типових видів інтерв’ю, техніки розпізнавання успішних відповідей та їх оцінки тощо.

На завершення учасники семінару – тренінгу провели сесію запитань та відповідей.

Тетяна Пажитнова зауважила, що у рамках подальшої співпраці ДФС та місії EUAM – Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри» у 2017 році планується проведення подібних навчальних заходів для керівників підрозділів персоналу територіальних органів ДФС інших регіонів України.