Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Основні завдання, функції та структура ДФС

Державна фіскальна служба України (ДФС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок), державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

Основні завдання та функції ДФС визначені Положенням про Державну фіскальну службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236 (зі змінами).

У своїй діяльності ДФС керується Конституцією та законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України та актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства. Основне законодавство про діяльність ДФС можна переглянути за даною адресою (http://sfs.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/). 

Структура, зміст та перелік функцій, які здійснюють структурні підрозділи ДФС, затверджені наказом ДФС від 12.11.2014 №265 (зі змінами). Для того, щоб детальніше ознайомитись із структурою ДФС та функціями департаментів апарату/територіальних органів, на віртуальну посаду в яких Ви претендуєте, потрібно перейти на таке посилання (http://sfs.gov.ua/pro-sfs-ukraini/struktura-/): необхідно обрати структуру «Апарат» - «Територіальні органи» - «Спеціалізовані департаменти та орган», після чого  вказати департамент/область (територіальний орган в області чи районі).