Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС співпрацює з міжнародними організаціями у напрямі побудови нової моделі управління кадрової служби

13.03.2018 -

Експерти Консультативної місії Європейського Союзу „Консультація заради довіри” (EUAM) з 13 по 15 березня 2018 року проводять цикл тренінгів для керівників служб управління персоналом органів ДФС.

Під час відкриття тренінгу директор Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом Тетяна Пажитнова подякувала колегам з Місії за співпрацю щодо вдосконалення моделі управління персоналом. Вона зазначила, що робота кадрових підрозділів з урахуванням нових методів та підходів, успішне впровадження в ДФС кращого міжнародного досвіду у сфері управління людськими ресурсами стане основним стратегічним напрямом роботи кадрових підрозділів органів ДФС у ході здійснення заходів зі структурного і функціонального реформування фіскальної служби. 

Подальша плідна співпраця ДФС з експертами Консультативної місії Європейського Союзу „Консультація заради довіри” стане важливим кроком на шляху удосконалення та змін у процесах управління персоналом в органах ДФС.

Нагадаємо, що у 2017 році на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом ДФС за участі провідних експертів місії EUAM проводилися тренінги „Розвиток ефективних навичок відбору. Робота з компетенціями” і „Життєвий цикл HRM. Адаптація. Наставництво” у рамках співпраці ДФС та місії EUAM – Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри».