Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У ДФС проведено семінарське заняття за участі Департаменту податків і зборів з фізичних осіб

20.03.2018 -

У рамках професійного навчання без відриву від роботи Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом 16 березня 2018 року було організовано та проведено семінарське заняття на тему: «Декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році» для працівників структурних підрозділів ДФС за участі Володимирової Світлани Іванівни – начальника відділу адміністрування податків з громадян управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб.

Під час проведення заняття розглядались питання подачі податкових декларацій. Податкові декларації про майновий стан і доходи подають дві категорії громадян: особи, які зобов’язані відповідно до IV розділу Податкового кодексу України (далі – Кодекс) подати податкову декларацію, і особи, які мають право добровільно подати декларацію, зокрема при застосуванні права на податкову знижку. У разі необхідності платники можуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації в податкових інспекціях.

Лектор зазначила, що обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації виникає при отриманні доходів протягом звітного (податкового) року. Також лектором було акцентовано увагу на те, що

для громадян і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 01 травня року, що настає за звітним роком;

для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня (включно) наступного за звітним податкового року.

У ході заняття лектором надано відповіді на запитання слухачів щодо особливостей ставок податку (збору), що застосовуються платниками податків.