Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оголошено прийом слухачів до Національної академія державного управління при Президентові України у 2018 році

25.04.2018 -

Департамент кадрової політики та роботи з персоналом інформує, що Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) оголошує прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю: “Публічне управління та адміністрування” на денну, вечірню та заочну форми навчання за державним замовленням та за договором.

Заяву на вступ до Національної академії можна заповнити в електронному вигляді, згідно із зразком (заява на вступ за державним замовленням / заява на вступ за договором), та надіслати на електронну пошту: vstup@academy.gov.ua до 20 травня 2018 року, додавши при цьому скановані документи, з метою попереднього їх опрацювання (максимальний обсяг повідомлення не повинен перевищувати 5 мб).

Прийом документів відбуватиметься до 06 червня 2018 року.

Умови вступу до Національної академії визначено в Положенні «Про прийом, стажування слухачів та працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 року №255 (зі змінами).

Більш детальну інформацію щодо Національної академії можна отримати на сайті www.academy.gov.ua або за телефонами: 483-14-57, 481-21-97.

Приймальна комісія Національної академії знаходиться за адресою:
м. Київ, вул. Антона Цидіка, 20, к. 127, тел.: 455-68-01, 455-69-01.