Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співпраця з міжнародними організаціями щодо побудови нової моделі управління кадрової служби в ДФС

06.06.2018 -

У рамках співпраці Державної фіскальної служби України з Консультативною місією Європейського союзу (EUAM) продовжується впровадження циклу тренінгів  для керівників служб управління персоналом органів ДФС з питань управління людськими ресурсами.

06 червня 2018 року на базі Державної фіскальної служби України Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом ДФС за участі провідних експертів місії EUAM проведено тренінг на тему: “Актуальні аспекти у сфері добору персоналу, спеціальної перевірки та перевірки на доброчесність”.

Під час відкриття тренінгу Директор департаменту кадрової політики та роботи з персоналом Тетяна Пажитнова подякувала колегам із Місії, за можливість вивчення міжнародного досвіду щодо організації процесу спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком.

Під час тренінгу експертами Місії були обговорені актуальні питання у сфері добору персоналу, спеціальної перевірки та перевірки на доброчесність країн ЄС, та з робочими групами з числа учасників тренінгу проведено практичну вправу щодо організації спеціальної перевірки в межах процесу добору персоналу у рамках законодавства України з питань державної служби.

По закінченню тренінга відбулося обговорення результатів напрацювань робочих груп, представлення висновків, визначення наступних кроків і тематики тренінгів для керівників служб управління персоналом органів ДФС з питань управління людськими ресурсами за участі провідних експертів Місії.