Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У ДФС проведено семінарське заняття «Цивільний захист, дії у надзвичайних ситуаціях. Управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварії»

13.06.2018 -

У рамках професійного навчання без відриву від роботи Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом 08 червня 2018 року було організовано та проведено семінарське заняття для працівників структурних підрозділів ДФС на тему «Цивільний захист, дії у надзвичайних ситуаціях. Управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварії» за участі начальника відділу мобілізаційної роботи та охорони праці управління матеріального забезпечення, закупівель та експлуатації майна Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Гулька Р.В.

Під час семінару слухачів ознайомлено з основними законодавчими актами у сфері цивільного захисту та розглянуто низку питань, а саме:

- основи державної політики в Україні у сфері цивільного захисту;

- основні вимоги до дії у надзвичайних ситуаціях;

- управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій.

Надзвичайні ситуації класифікуються за характером походження, ступенем поширення, розміром людських втрат та матеріальних збитків.

Особливу увагу лектором було звернено на дії населення у випадку раптового виникнення радіаційної небезпеки та відмічено важливість дотримання правил безпечної поведінки на забруднених радіонуклідами територіях.

У ході семінарського заняття слухачам було надано відповіді на ряд запитань.