Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проведення практичної підготовки студентів вищих навчальних закладів України в органах Державної фіскальної служби

11.07.2018 -

З метою відбору майбутніх фахівців для роботи в органах Державної фіскальної служби та оволодіння ними практичними навичками і уміннями в органах ДФС здійснюється практична підготовка студентів вищих навчальних закладів України (далі – ВНЗ).

Організація та проведення практичної підготовки студентів здійснюється відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 08.04.1993 № 93 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.04.1993 за № 35 на базі головних управлінь ДФС у областях, м. Києві, державних податкових інспекцій, Офісу великих платників податків ДФС та митниць ДФС.

За перше півріччя 2018 року до Державної фіскальної служби України щодо проходження практики звернулись 46 ВНЗ, із них – 7 ВНЗ, з якими укладено договори про співробітництво.

Державною фіскальною службою України погоджено та організовано проходження практичної підготовки 969 студентам ВНЗ, із них: 341 студент з Університету державної фіскальної служби України та 628 студентів з інших ВНЗ, у тому числі 243 студента з Університету митної справи та фінансів.

Підготовлено та відправлено 9 листів ДФС до ВНЗ, ГУ ДФС у областях та митниць ДФС. Підготовлено та затверджено 7 наказів ДФС «Про проходження практики» 46 студентам ВНЗ у структурних підрозділах ДФС.

25.05.2018 та 12.06.2018 для студентів-практикантів, які проходили практику у структурних підрозділах ДФС, організовано та проведено Коваленком В.Ф. (директор музею ДФС) та Федьком В.І. змістовну екскурсію до музею ДФС.

Проходження практики студентами вищих навчальних закладів є невід’ємною частиною освітнього процесу. Практична підготовка полягає у необхідності отримання студентами високого рівня професійних знань, умінь і навичок для майбутньої професійної діяльності.

Програма практики передбачає ознайомлення студентів з майбутньою професією, з характером, змістом та умовами організації роботи служби,  виробничого процесу, сприяє формуванню професійних навичок з обраної спеціальності.

Після проходження виробничої практики студенти надають звіти щодо виконання індивідуального плану та установлених програм.