Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оцінювання державних службовців органів ДФС за результатами 2018 року

23.10.2018 -

З метою надання консультативної допомоги щодо проведення оцінювання державних службовців органів ДФС за результатами 2018 року Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом 19 жовтня 2018 року організовано проведення семінарського заняття для державних службовців апарату ДФС.

Відповідно до статті 44 Закону України «Про державну службу» результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри, виявлення потреби у професійному навчанні.

Згідно із пунктом 8 Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 185)оцінювання проводиться на підставі ключових показників державного службовця, визначених з урахуванням його посадових обов’язків, а також дотримання ним загальних правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції.

Під час проведення семінарського заняття було акцентовано увагу щодо алгоритмів проведення оцінювання державних службовців та їх безпосередніх керівників, проведення оціночної співбесіди та визначення результатів оцінювання і їх затвердження. 

Після представлення презентаційних матеріалів щодо інструментів оцінювання результатів діяльності державних службовців представники Департаменту дали відповіді на актуальні питання працівників апарату ДФС.