Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Всеукраїнський тиждень права

19.12.2018

З метою реалізації Плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р, на виконання Плану заходів ДФС з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого наказом ДФС від 28.09.2018 № 622, та в рамках професійного навчання без відриву від роботи Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом 13-14 грудня 2018 року було організовано та проведено лекційні заняття для працівників структурних підрозділів ДФС.

Так, 13 грудня 2018 року за участі Гривнака А.В., головного державного інспектора відділу нормативно-експертного забезпечення правової роботи  Регуляторно-правого департаменту проведено лекційне заняття на тему: «Держава і право». Лектор нагадав слухачам загально відомі, але такі важливі для кожного громадянина та державного службовця постулати щодо суверенітету держави та її основні ознаки - має свою територію та кордони, проводить власну незалежну внутрішню і зовнішню політику на світовій політичній арені, має міжнародне визнання та державну символіку: герб, прапор і гімн, має офіційну валюту, державну мову.

Як ніколи актуальною наразі є стаття 1 Конституції України, де записано, що Україна – це суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. 

За участі Анісімової Марини Федорівни, к.іст.н., к.ю.н., доцента, професора кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Університету державної фіскальної служби України, 14 грудня 2018 року проведено лекційне заняття на тему: «Міграційна політика ЕС та права трудящих-мігрантів».

Лектор ознайомила аудиторію з сучасною міграційною ситуацією, яка склалася у світі і, зокрема, в Україні. Особливості сучасної міграції – це стрімке зростання кількості біженців серед мігрантів. Розглянуто основні причини міграції: економічні, політичні, екологічні та інші. Одночасно лектором доступно та інформативно доведено до слухачів основні міжнародні та регіональні (європейські) договори про права людини, а також було надано слухачам вичерпні відповіді на актуальні питання.