Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З метою відбору майбутніх фахівців для роботи в органах Державної фіскальної служби та оволодіння ними практичними навичками і уміннями в органах ДФС здійснюється практична підготовка студентів закладами вищої освіти України

15.04.2019 -

З метою відбору майбутніх фахівців для роботи в органах Державної фіскальної служби та оволодіння ними практичними навичками і уміннями в органах ДФС здійснюється практична підготовка студентів закладами вищої освіти України (далі – ЗВО).

Організація та проведення практичної підготовки студентів здійснюється відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 08.04.1993 № 93 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.04.1993 за № 35 на базі головних управлінь ДФС у областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДФС та митниць ДФС.

За перший квартал 2019 року до Державної фіскальної служби України щодо проходження практики звернулись 35 ЗВО, із них – 8 ЗВО, з якими укладено договори про співробітництво.

Державною фіскальною службою України погоджено та організовано проходження практичної підготовки 342 студентам ЗВО, із них: 2 викладачі з Університету державної фіскальної служби України (далі – Університет) та 340 студентів з інших ЗВО, у тому числі 84 студента з Університету митної справи та фінансів.

Підготовлено та відправлено 4 листа ДФС до ЗВО щодо погодження проходження практики студентів. Підготовлено та затверджено наказ ДФС «Про проходження практики» студентами з ЗВО та наказ ДФС «Про проходження стажування» викладачів з Університету у структурних підрозділах ДФС.

Проходження практики студентами закладів вищої освіти є невід’ємною частиною освітнього процесу. Практична підготовка полягає у необхідності отримання студентами високого рівня професійних знань, умінь і навичок для майбутньої професійної діяльності.

Програма практики передбачає ознайомлення студентів з майбутньою професією, з характером, змістом та умовами організації роботи служби,  виробничого процесу, сприяє формуванню професійних навичок з обраної спеціальності.

Після проходження виробничої практики студенти надають звіти щодо виконання індивідуального плану та установлених програм.