Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Семінар з питань запобігання та виявлення корупції

02.05.2019 -

Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом спільно з  Департаментом з питань запобігання та виявлення корупції 22 квітня 2019 року проведено семінарське заняття для працівників структурних підрозділів ДФС.

На занятті розглянуто питання запобігання корупції в органах ДФС та відповідальності за вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Працівникам ДФС доведено засади функціонування системи запобігання корупції в органах ДФС, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, усунення причин та умов що сприяли вчиненню корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень. Проінформовано про нормативно-правові акти ДФС з питань організації роботи щодо запобігання та виявлення корупції, Правила етичної поведінки в органах ДФС.

Наголошено на встановлених законом обмеженнях щодо використання службового становища, одержання подарунків, сумісництва та суміщення, обмеження роботи близьких осіб.

Зосереджено увагу на питаннях запобігання виникненню та врегулюванні конфлікту інтересів.

Попереджено про недопустимість прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

У ході  семінарського заняття  обговорено практичні питання запобігання та виявлення корупції, що виникають в діяльності ДФС.