Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тренінг «Комунікація успіхів: чому це важливо?»

02.05.2019 -

Тренінг з елементами практичних завдань щодо вдосконалення комунікативних навичок проведено 24 квітня 2019 року для працівників апарату ДФС за участі заступника директора Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку – начальника відділу персоналу Міністерства фінансів України Геннадія Кизименка, як сертифікованого тренера за програмою «EU HRM Trainer Programme», що проходив на базі Національного агентства України з питань державної служби за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Консультаційний фонд впровадження реформ».

Цей навчальний проект спрямовувався на поширення знань серед фахівців служб управління персоналом центральних органів виконавчої влади та отримання знань та навичок з питань сучасних підходів до управління персоналом на державній службі щодо європейських стандартів державної служби, а також посилення адміністративної спроможності для підтримки реформування державної служби в Україні.

Тренінг розпочався з визначення та розгляду етапів, каналів та засобів, етапів комунікативного процесу. Під час тренінгу були розглянуті питання: стратегії і тактики ефективної комунікації, як ставити цілі та їх ефективно досягати, навички та складові ефективної комунікації. Зокрема, на практичній вправі було відпрацьовано одну із комунікативних навичок – «активне слухання». Основними тезисами під час проведення тренінгу були питання щодо побудови процесу ефективної комунікації, як внутрішнім (всередині колективу), так і з зовнішнім.

Окремо було приділено увагу відпрацюванню практичних навичок ефективної комунікації із застосуванням методу «Світове кафе» - процес взаємодії, спрямований на широкий обмін думками, ідеями і досвідом, який дозволяє залучити у процес обговорення колективний інтелект і закликає до багаторівневого діалогу.

Після представлення презентаційних матеріалів Геннадієм Кизименком було надано відповіді на питання учасників тренінгу.