Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проведено навчальний семінар на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС

15.12.2015

Департаментом адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання з метою забезпечення митницями ДФС єдиних підходів до класифікації товарів 02 - 03 грудня 2015 року проведено короткотерміновий навчальний семінар на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (м.Хмельницький).

В зазначеному семінарі прийняли участь представники Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення і посадові особи митниць ДФС, які здійснюють класифікаційну роботу.

Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення проведено тренінг з класифікації товарів у зовнішньоекомічній діяльності.

Підняті питання стосовно результатів роботи органів доходів і зборів у поточному році та акцентовано увагу на шляхи підвищення ефективності роботи по напрямку класифікації товарів в режимі круглого столу.

На семінарі розглянуті та обговорені нагальні питання класифікації, які виникають в практичній діяльності органів доходів і зборів, а також нові підходи по класифікації окремих товарів Всесвітньою митною організацією та митними адміністраціями країн членів ЄС.