Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито махінації київського товариства, які завдали бюджету шкоди на 8,9 млн. гривень

14.09.2017 -

Співробітниками Міжрегіонального управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Офісу великих платників податків ДФС спільно з СБУ встановлені факти можливого привласнення бюджетних коштів.

Так, одне з товариств з обмеженою відповідальністю, зареєстроване у м.Києві, протягом 2015-2016 років стало переможцем низки відкритих торгів, проведених державними установами Закарпатської області.

За результатами аналізу податкової звітності встановлено, що продукцію, необхідну для здійснення відповідних робіт (капітальний ремонт будівель), товариство фактично не отримувало, а отже не могло виконувати угоди, укладені із зазначеними держустановами. Внесення до офіційних документів відомостей, що не відповідають дійсності, призвело до ймовірної легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 8,9 млн. грн.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального  правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.