Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Завдання і функції

Основні завдання Департаменту

1. Координація діяльності структурних підрозділів для реалізації в ДФС усіх етапів бюджетного процесу, визначених Бюджетним кодексом України, за доходами.

2 Участь у складанні проекту Закону України «Про Державний бюджет України» на відповідний період за доходами, надання на основі макроекономічних показників Міністерству фінансів України пропозицій щодо визначення прогнозних (індикативних) показників.

3. Координація діяльності структурних підрозділів з визначення індикативних показників надходжень та очікуваних надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

4. Моніторинг виконання доходів бюджету у розрізі платежів та надходжень єдиного внеску.

5. Визначення та моніторинг виконання індикативних показників доходів і зборів по регіонах.

6. Організація ведення обліку та складання звітності щодо стану розрахунків платників з бюджетом та сплати єдиного внеску.

7. Моніторинг податкових наслідків економічної діяльності учасників кластерних груп та супроводження реєстру великих платників податків.

8. Моніторинг виконання показників розрахунків з бюджетом та державними цільовими фондами, затверджених фінансовими планами державних підприємств, господарських організацій, у статутному капіталі яких є корпоративні права, що належать державі, їхніми дочірніми підприємствами.

9. Забезпечення ведення митної статистики.

10. Здійснення проактивного аналізу податкових та митних ризиків, виявлення схем ухилення від сплати платежів суб’єктами господарювання, участь в їх відпрацюванні.

11. Інформаційно-аналітичне забезпечення керівництва, органів державної влади щодо діяльності ДФС з наповнення бюджету. 

 

Основні функції Департаменту

1. Супроводження реєстру великих платників податків.

2. Організація роботи із ведення обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску.

3. Організація роботи із складання звітності щодо стану розрахунків платників податків та зборів з бюджетом та сплати єдиного внеску.

4. Координація бюджетного процесу за доходами.

5. Аналіз ефективності роботи територіальних органів ДФС щодо відпрацювання та запобігання виникненню податкових ризиків.

6. Визначення та моніторинг індикативних показників у розрізі регіонів.

7. Організація ведення митної статистики України.

8. Моніторинг фінансово-господарських операцій платників податків на наявність податкових ризиків.

9. Організація процесу щодо відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

10. Систематизація та моніторинг податкових наслідків економічної діяльності учасників кластерних груп.

11. Інші функції та процедури.