Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Києві припинено діяльність конвертаційного центру з обігом понад 260 млн. грн.

08.12.2016 -

У м. Києві ліквідовано конвертаційний центр, який протягом 2015-2016 років проконвертував понад 260 млн. грн.

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області в рамках кримінального провадження за ч.4 ст.190, ч.2 ст.205, ч.5 ст.27, ч.3 ст.212 та ч.1 ст.364 КК України припиненню діяльність групи осіб, які організували та забезпечили роботу конвертаційного центру на території столиці.

Встановлено, що протягом 2015-2016 років організованою групою осіб зареєстровано та придбано корпоративні права низки транзитних і фіктивних СГД , реквізити і розрахункові рахунки яких у подальшому використовували для формування податкового кредиту з ПДВ для підприємств реального сектору економіки за рахунок документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, надання послуг та виконання робіт.

Підприємства-вигодонабувачі перераховували безготівкові грошові кошти на розрахункові рахунки підконтрольних конвертцентру підприємств, які в подальшому знімалися організаторами та передавалися замовникам конвертації за винятком 10-12% у якості оплати своїх послуг.

На підставі ухвал суду проведено низку обшуків за місцями проживання фігурантів, під час яких вилучено печатки 54 підприємств, які мають ознаки фіктивності, документи фінансово-господарської звітності та чорнові записи підконтрольних підприємств, мобільні телефони, оргтехніку, носії інформації, документи з відтисками печаток та підписами директорів підконтрольних підприємств, комп’ютерну техніку.

Загальний обсяг незаконно проконвертованих коштів склав понад 260 млн. грн., ймовірні втрати бюджету становлять близько 40 млн. грн.

Проводяться подальші слідчі дії та заходи по відшкодуванню збитків завданих державному бюджету.