Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Тренінг з питань захисту прав інтелектуальної власності

27.06.2018

За організації та підтримки Європейської асоціації виробників піддонів (EPAL) 20-22 червня 2018 року на базі Закарпатської митниці ДФС, м. Ужгород, відбувся пілотний навчальний тренінг з питань захисту прав інтелектуальної власності.

Участь у заході взяли представники ДФС - фахівці Закарпатської митниці ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, а також представники Ужгородського національного університету.

Тренінг проводили словацькі колеги -  Генріета Бакова, старший референт-спеціаліст митного управління відділу заборон та обмежень фінансового директорату Фінансової служби Словацької Республіки, Мартіна Демова, старший референт Митного інституту Академії фінансової служби Словацької Республіки, Дана Бабушікова, представник EPAL в Україні.

Під час заходу учасники мали можливість освоїти міжнародні механізми захисту прав інтелектуальної власності та поглибити знання з окремих напрямків міжнародної практики (постанова № 608/2013 Європейського парламенту та Союзу від 12 червня 2013 року «Про виконання прав інтелектуальної власності митними органами»), що особливо актуально у зв’язку з інтенсивною євроінтеграцією України, дізнатися про відповідальність за використання неліцензійного контенту. Увагу присутніх було зосереджено на практичних аспектах пошуку актуальної інформації в сфері захисту прав інтелектуальної власності в інтернет-порталах та загальнодоступних ресурсах. Учасникам семінару було наведено приклади використання баз даних та проілюстровано роботу із запитами на встановлення прав інтелектуальної власності.

Представник EPAL розповіла про те, яким чином організація захищає своє право інтелектуальної власності на товари, що виробляє, та вказала на ключові відмінності, які відрізняють справжні товари від фальсифікованих.

На завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати.