Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розпорядження Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів від 02.06.2015 №7-р "Про початок перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо посадових осіб Департаменту"

03.06.2015

ДЕПАРТАМЕНТ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА КІНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІНДОХОДІВ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

02.06.2015                          № 7-р 

 

Про початок перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо посадових осіб Департаменту 

 

З  метою  виконання  вимог Закону України від 16 вересня 2014 року №1682-VII «Про очищення влади» (далі - Закон №1682), відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (далі-Порядок) та на виконання наказу ДФС України від 24.02.2015 №117 «Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади стосовно посадових і службових осіб Міндоходів» 

1. Розпочати з 02 червня 2015 року перевірку відповідно до Закону №1682 стосовно посадових осіб Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів. 

2. Відповідальним за проведення перевірки визначити сектор персоналу Департаменту. 

3. Сектору персоналу Департаменту:

- у десятиденний строк з дня початку  проведення перевірки забезпечити прийняття від посадових осіб Департаменту власноручно написаних заяв про застосування чи не застосування до них заборон, визначених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» за формою згідно з додатком 1 або 2 Порядку; копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, копії паспорта громадянина України; документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (сторінки паспорта громадянина України - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

- до 12 червня 2015 року проінформувати Голову Комісії з реорганізації Департаменту про подані заяви посадових осіб Департаменту. 

4. Сектору документообігу та контролю виконання документів, керівникам структурних підрозділів забезпечити ознайомлення посадових осіб Департаменту з цим розпорядженням. 

5. Сектору комунікаційно-адміністративного забезпечення забезпечити розміщення цього розпорядження на офіційному веб-сайті ДФС у розділі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення в день його видання. 

 

 

Голова комісії з реорганізації Департаменту                                                                       І.Г. Овчарук

 

До списку