Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 82 тис. клієнтів сформували кваліфіковані сертифікати дистанційно

16.07.2019 -

Збережіть свій час, не стійте в чергах. Скористайтесь електронним сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом без особистої присутності, як це вже зробили більше 82 тис. клієнтів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (Надавач) з початку роботи нового сервісу – 09.11.2018 року.

З початку 2019 року (станом на 01.07.2019) клієнтам сформовано 564 952 кваліфікованих сертифікатів. Частка сертифікатів, сформованих за допомогою електронного сервісу повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом, складає 20%, або 112,9 тис. Також за зазначений період сформовано 160 млн. позначок часу, що у 2,5 раза більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Для використання Сервісу необхідно відвідати веб-сайт Надавача за посиланням https://acskidd.gov.ua і скористатись он-лайн сервісом  для повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом безпосередньо на сайті, або завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.

Також Сервіс надає можливість перейти зі звичайного носія ключової інформації (USB флеш-накопичувач або CD-диск) на захищений за допомогою програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.