Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Графік особистого прийому громадян керівництвом Міжрегіональної митниці ДФС

ПІБ, посада

Дні прийому

Години прийому

Вергун Микола Анатолійович

В.о. начальника Міжрегіональної митниці ДФС

щовівторка

11.00 – 13.00

 

*Згідно з Порядком розгляду звернень та організації особистого прийому громадяни у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 березня 2015 № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2015 року за № 484/26929 запис на черговий прийом до начальника Міжрегіональної митниці ДФС припиняється за 10 робочих днів до дати особистого прийому, в інших випадках – за 5 робочих днів. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Запис на прийом до начальника митниці проводиться у разі, якщо порушене громадянином питання залишилось не вирішеним по суті після прийому посадовими особами структурних підрозділів митниці або заступниками начальника митниці.

Прийом громадян начальником Міжрегіональної митниці ДФС здійснюється у приміщенні, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 66.

Попередній запис громадян на особистий прийом до начальника Міжрегіональної митниці ДФС здійснюється у телефонному режимі за номером: (044) 289-19-90