Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Наказ Міжрегіональної митниці ДФС від 25.10.2017 №100 "Про оголошення конкурсу"

27.10.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

МІЖРЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ 

 

«25» жовтня 2017 р.                                                       № 100 

 

Про оголошення конкурсу


Відповідно до Закону України вiд 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 648, 

НАКАЗУЮ: 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад: заступника начальника відділу оперативного реагування № 2 управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Міжрегіональної митниці ДФС; головного державного інспектора відділу оперативного реагування № 2 управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Міжрегіональної митниці ДФС (далі – Конкурс). 

2. Затвердити умови проведення Конкурсу, що додаються. 

3. Встановити строк подання документів для участі у Конкурсі протягом 15 (п'ятнадцять) календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення Конкурсу. 

4. Визначити адміністратором під час проведення Конкурсу Заморіну Ольгу Сергіївну, головного державного інспектора сектору по роботі з персоналом. 

5. Сектору по роботі з персоналом (Давиденко Ю.О.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу на офіційному сайті Нацдержслужби і сайті ДФС України та передачу цього наказу до Нацдержслужби в установленому Порядку. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. начальника митниці                                 М.А. Вергун