Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДПС України від 15.05.2012 №409 “Про організацію функціонування окружної державної податкової служби – Центрального офісу з обслуговування ВПП”

13.06.2012

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

15.  05.  2012                                       № 409

 

Про організацію функціонування Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування ВПП

 

У зв’язку із утворенням 08.05.2012 (реєстраційний №10104807484) Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби (далі - Центральний офіс), відповідно до п.7 Положення про державну податкову службу України, затвердженого Указом Президента України від 12 травня 2011 року №584/2011, та з метою забезпечення належного його функціонування

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Підпорядкувати спеціалізовані ДПІ у мм. Сімферополі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі та Харкові Центральному офісу.

2. Голові Центрального офісу Степенку С.Г. забезпечити належну організацію та координацію роботи підпорядкованих спеціалізованих ДПІ.

3. Голові ДПС у м. Києві Носачовій І.В. забезпечити до законодавчого врегулювання реалізацію функцій з розгляду скарг платників податків, які перебувають на обліку у Центральному офісі, на рішення Центрального офісу при їх адміністративному оскарженні.

4. Директору департаменту правової роботи Кочкарову В.В. направити до 18.05.2012 на погодження до заінтересованих органів проект постанови Кабінету Міністрів України "Питання обслуговування великих платників податків", яка передбачає реорганізацію спеціалізованих ДПІ у мм. Кривому Розі, Миколаєві та Сімферополі шляхом їх приєднання до спеціалізованих ДПІ у мм. Дніпропетровську, Одесі та ДПІ у м. Сімферополі АР Крим, відповідно.

5. Директору Організаційно-розпорядчого департаменту Клочковій Л.Г.:

5.1. забезпечити підготовку у новій редакції положень про спеціалізовані ДПІ у мм. Сімферополі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі та Харкові.

Термін - місяць;

 

5.2. внести зміни до наказу ДПС України від 27.12.2011 №300 "Про розподіл обов’язків між керівним складом ДПС України".

Термін - тиждень.

 

6. Керівникам структурних підрозділів Костенку В.М., Видиборцю А.П., Клочковій Л.Г. надати пропозиції щодо утворення у складі Управління внутрішньої безпеки ДПС України підрозділу з питань внутрішньої безпеки Центрального офісу та внести відповідні зміни до штатного розпису ДПС України та наказу ДПС України від 29.11.2011 №185 "Про функціональні повноваження підрозділів ДПС України та їх організаційну структуру".

Термін - два тижні.

7. Визнати таким, що втратив чинність наказ ДПС України від 17.01.2012 №45 "Про підпорядкування СДПІ".

 

 

Голова                                                                                                   О.В. Клименко


 

До списку