Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольняє Вас інформація, розміщена на стендах ЦОП?

Спільний лист Міндоходів України та Пенсійного фонду України від 30.08.2013 №11149/5/99-99-17-03-01-16, 22777/03-01

30.08.2013

Міністерство доходів і зборів України

Пенсійний фонд України

№ 11149/5/99-99-17-03-01-16

№ 22777/03-01

від 30.08.2013


 

Головні управління Міністерства доходів і зборів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Міжрегіональне головне управління Міндоходів – Центральний офіс з обслуговування великих платників

Головні управління Пенсійного фонду України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі


Про адміністрування єдиного внеску

 

У зв’язку з набранням чинності законами України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та від 04 липня 2013 року № 406-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” Міністерство доходів і зборів України та Пенсійний фонд України повідомляють.

З урахуванням положень пункту 3 Прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” опрацьовується питання продовження розпочатих органами Пенсійного фонду України процедур адміністрування стосовно прийняття та оброблення звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників до 30 вересня 2013 року.

Звертаємо увагу платників єдиного внеску, що відповідно до статті 6 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2010 року за № 1014/18309, строки подання звіту щодо сум  нарахованого єдиного внеску – не пізніше 20 вересня.

 

 

Міністр

доходів і зборів України

                

О.В. Клименко

          В.о Голови правління

          Пенсійного фонду України

                                      

          В.О. Кравчук 

До списку