Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Державної митної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України від 18 вересня 2008 року N 1019/1143 "Про затвердження інструкцій про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури в міжнародному залізничному сполученні, і працівників залізниць України "

03.04.2013

Про затвердження інструкцій про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури в міжнародному залізничному сполученні, і працівників залізниць України

Наказ Державної митної служби України,
Міністерства транспорту та зв'язку України
від 18 вересня 2008 року N 1019/1143

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 грудня 2008 р. за N 1157/15848

Зміст

1. Наказ Державної митної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України "Про затвердження інструкцій про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури в міжнародному залізничному сполученні, і працівників залізниць України" від 18 вересня 2008 року N 1019/1143.

- Інструкція про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з товарами (вантажами), переміщуваними залізничними вантажними поїздами, і працівників залізниць України.

2. Інструкція про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з багажем і вантажобагажем, переміщуваними в багажних вагонах, і працівників залізниць України.

 


Відповідно до статей 40, 41, 113 Митного кодексу України, Закону України "Про приєднання України до Протоколу від 3 червня 1999 року, що стосується змін Конвенції про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ) від 9 травня 1980 року", постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними" (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.93 N 246 "Про угоди щодо міжнародного залізничного вантажного та пасажирського сполучення", постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.98 N 457 "Про затвердження Статуту залізниць України" (зі змінами), з метою прискорення здійснення митних процедур, удосконалення порядку й умов переміщення через митний кордон України товарів (вантажів) залізничними вантажними поїздами, багажу та вантажобагажу в багажних вагонах, а також для регламентації взаємодії митних органів і залізниць України НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити:

Інструкцію про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з товарами (вантажами), переміщуваними залізничними вантажними поїздами, і працівників залізниць України (додається);

Інструкцію про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з багажем і вантажобагажем, переміщуваними в багажних вагонах, і працівників залізниць України (додається).

2. Начальникам регіональних митниць, митниць, Державній адміністрації залізничного транспорту України (Мельничук В. О.):

2.1. У тримісячний строк з дня офіційного опублікування цього наказу забезпечити приведення у відповідність до зазначених інструкцій існуючі інструкції (технологічні схеми) про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з товарами (вантажами), що перевозяться залізничним транспортом, і працівників залізниць України з урахуванням особливостей режимів функціонування пунктів пропуску (пунктів контролю) через державний кордон України для залізничного сполучення і станцій.

2.2. Ознайомити посадових осіб підпорядкованих митних органів і працівників залізниць з вимогами інструкцій та забезпечити їх виконання.

3. Департаменту митного контролю в пунктах пропуску (Сербайло А. І.) і Юридичному департаменту (Бабюк В. Л.) Державної митної служби України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Установити, що цей наказ набирає чинності через 45 днів після його офіційного опублікування.

5. Уважати такими, що втратили чинність:

наказ Міністерства транспорту України та Державної митної служби України від 10.11.98 N 442/696 "Про затвердження Інструкції про порядок дій митниць та залізниць України при переміщенні через митний кордон України багажу та вантажобагажу в багажних вагонах пасажирських та поштово-багажних поїздів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 12.03.99 за N 162/3455;

наказ Державної митної служби України та Міністерства транспорту України від 30.03.2001 N 231/174 "Про затвердження Порядку взаємодії митниць і залізниць України при переміщенні через митний кордон товарів та інших предметів у вантажних залізничних поїздах", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.04.2001 за N 360/5551 (зі змінами).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Державної митної служби України Федорова О. О. і заступника Міністра транспорту та зв'язку України Урбанського І. А.

 

Голова Державної митної
служби України 

 
В. І. Хорошковський 

Міністр транспорту
та зв'язку України 

 
Й. В. Вінський 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр фінансів України 

В. М. Пинзеник 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва 

 
 
К. О. Ващенко 

До списку