Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 648 "Про затвердження Порядку реєстрації у митному реєстрі об'єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону"

05.04.2013

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.05.2012

м. Київ

N 648

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 червня 2012 р. за N 1034/21346

Про затвердження Порядку реєстрації у митному реєстрі об'єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону

 

Відповідно до частини третьої статті 398 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року N 4495-VI та з метою належного забезпечення сприяння захисту прав інтелектуальної власності митними органами при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок реєстрації у митному реєстрі об'єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону (далі - Порядок), що додається.

2. Державній митній службі України (Калєтнік І. Г.) у двотижневий строк з дня набрання чинності цим наказом привести структуру та алгоритм формування програмно-інформаційного комплексу ЄАІС Держмитслужби України "Митний реєстр об'єктів права інтелектуальної власності" у відповідність із вимогами Порядку.

3. Установити, що:

3.1. Суми грошової застави, внесені при реєстрації об'єкта ПІВ у митному реєстрі або у разі призупинення митного оформлення з ініціативи митного органу, підлягають поверненню відповідно до Порядку надання застави або еквівалентної гарантії з відшкодування витрат, пов'язаних з діями митних органів України щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності, та форми довідки про включення об'єкта права інтелектуальної власності до митного реєстру, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2011 року N 1762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 березня 2012 року за N 361/20674. Зареєстровані у митному реєстрі об'єкти права інтелектуальної власності (далі - ПІВ), щодо яких було внесено суми грошової застави, з митного реєстру не виключаються.

3.2. Заходи із запобігання порушенню ПІВ під час переміщення через митний кордон України товарів, що містять об'єкти ПІВ, які зареєстровані згідно з Порядком реєстрації об'єктів права інтелектуальної власності у митному реєстрі, отримання інформації та взаємодії митних органів з іншими правоохоронними і контролюючими органами та власниками прав на об'єкти права інтелектуальної власності у разі призупинення митного оформлення товарів з ініціативи митного органу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2007 року N 622 (далі - Порядок реєстрації), здійснюються митними органами до закінчення строку реєстрації таких об'єктів.

4. Продовження строку реєстрації у митному реєстрі об'єкта ПІВ, внесеного згідно з Порядком реєстрації, може бути здійснено на підставі поданої правовласником заяви про сприяння захисту майнових прав на об'єкт права інтелектуальної власності за формою, наведеною у Порядку. Внесення змін та доповнень до інформації митного реєстру здійснюється згідно з Порядком.

5. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) і Департаменту класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД Державної митної служби України (Гутник А. Є.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

6. Цей наказ набирає чинності з дня набрання чинності Митним кодексом України від 13 березня 2012 року, але не раніше дня офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М.

 

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник
Міністра економічного
розвитку і торгівлі України

А. А. Максюта

 

До списку