Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Державної митної служби України від 03.09.2007 № 728 «Про затвердження Інструкції з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.09.2007 за № 1081/14348;

29.03.2013

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ
Київ

03.09.2007

N 728

 

Про затвердження Інструкції з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України

Наказ Державної митної служби України 
від 3 вересня 2007 року N 728

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 
21 вересня 2007 р. за N 1081/14348

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Державної митної служби України
 від 24 грудня 2008 року N 1454,
 від 3 березня 2010 року N 190,
 від 18 вересня 2010 року N 1075,
 наказом Міністерства фінансів України 
від 30 травня 2012 року N 646

Відповідно до статей 3, 11, 58, 81, 152, 187 Митного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 N 1948 "Деякі питання здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових та експрес-відправленнях" (зі змінами) та з метою створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, удосконалення форм і методів митного контролю та митного оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях експрес-перевізниками, 


НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Інструкцію з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України (додається).

2. Регіональній інформаційній митниці (Копосов С. А.) для забезпечення реалізації вимог цієї Інструкції:

розробити програмно-інформаційні комплекси "Реєстр центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій", "Журнал обліку руху МЕВ на ЦСС (РСС)", "Контроль за переміщенням МЕВ за ЄТД", "Облік та оформлення митних декларацій М 16";

забезпечити програмну взаємодію зазначених комплексів між собою та з програмно-інформаційними комплексами "Автоматизована система митного оформлення товарів та інших предметів", "Інспектор - 2006";

узгодити формати передачі даних між митними органами й експрес-перевізниками;

розробити формат передачі ЄТД від митного органу до ЦБД ЄАІС Держмитслужби та внести зміни до відповідного програмного забезпечення.

(пункт 2 доповнено абзацом згідно з наказом
 Державної митної служби України від 18.09.2010 р. N 1075)

3. Департаменту організації митного контролю (Сьомка С. М.) забезпечити ведення Реєстру центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій.

4. Начальникам регіональних митниць, митниць, у зоні діяльності яких розташовані центральні сортувальні станції (регіональні сортувальні станції):

4.1. Наказом митного органу визначити підрозділи, посадові особи яких проводитимуть митний контроль і митне оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях.

4.2. Уповноважити посадових осіб, які проводитимуть митний контроль і митне оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях, на здійснення функцій контролю за доставкою міжнародних експрес-відправлень до митниці призначення та перевірки правильності визначення їх митної вартості.

4.3. Провести при потребі перерозподіл штатної чисельності й засобів комп'ютерної техніки та зв'язку між підрозділами митниць.

4.4. Установити режим роботи підрозділів, посадові особи яких проводитимуть митний контроль і митне оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях, залежно від обсягів і систематичності надходження таких відправлень.

5. Начальникам регіональних митниць, митниць визначити осіб, відповідальних за здійснення митного оформлення міжнародних експрес-відправлень і контроль за дотриманням експрес-перевізником строків їх зберігання.

6. Начальнику Київської регіональної митниці забезпечити розміщення посадових осіб підрозділу митниці, до компетенції якого віднесено контроль за переміщенням товарів, у місцях розташування підрозділу, посадові особи якого здійснюють митний контроль і митне оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях.

7. Начальникам регіональних митниць, митниць довести цей наказ до відома особового складу, інформувати суб'єктів підприємницької діяльності про вимоги цього наказу шляхом висвітлення його на наочних інформаційних стендах у місцях розташування підрозділів митниці й у пунктах пропуску через державний кордон України та забезпечити його неухильне виконання.

8. Пункт 8 втратив чинність

(згідно з наказом Міністерства
 фінансів України від 30.05.2012 р. N 646)

9. Пункт 9 виключено

(згідно з наказом Державної митної
 служби України від 18.09.2010 р. N 1075,
у зв'язку з цим пункти 10 - 12 вважати відповідно пунктами 9 - 11)

9. Департаменту організації митного контролю (Сьомка С. М.) і Юридичному департаменту (Небрат Л. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

10. Установити, що цей наказ набирає чинності через 30 днів після його офіційного опублікування, крім пункту 8 цього наказу й розділів 1, 4 - 9 Інструкції з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України, які набирають чинності через 90 днів після офіційного опублікування цього наказу.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державної митної служби України Черкасського Р. А.

 

Голова Державної митної
служби України 

 
О. Б. Єгоров 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник 
Міністра фінансів України 

 
В. А. Копилов 

Міністр транспорту та зв'язку України  

 М. М. Рудьковський

Т. в. о. Голови Державного 
комітету України з питань
 регуляторної політики та 
підприємництва 

  
 
 
 С. М. Іголкін

Додаткові матеріали

До списку