Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Міністерства культури і мистецтв України від 22.04.2002 № 258 «Про затвердження Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.2002 за № 571/6859;

24.03.2013

МIНIСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ I МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

Н А К А З
м. Київ

вiд 22.04.2002

N 258


Про затвердження Iнструкцiї про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цiнностей та контролю за їх перемiщенням через державний кордон України

 

Зареєстровано
в Мiнiстерствi юстицiї України
9 липня 2002 р. за N 571/6859

     Вiдповiдно до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цiнностей" та з метою врегулювання питання перемiщення культурних цiнностей через державний кордон України НАКАЗУЮ:

     1. Затвердити Iнструкцiю про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цiнностей та контролю за їх перемiщенням через державний кордон України, що додається.

     2. Вважати такою, що не застосовується на територiї України, "Инструкцию о порядке контроля за вывозом из СССР культурных ценностей", затверджену наказом Мiнiстерства культури СРСР вiд 23 березня 1987 р. N 120, iз змiнами i доповненнями, внесеними наказом Мiнiстерства культури СРСР вiд 2 грудня 1989 р. N 439 та листом Мiнiстерства культури СРСР вiд 15 лютого 1991 р. N 04-094/4.

     3. Управлiнню зовнiшнiх зв'язкiв з питань європейської iнтеграцiї та протоколу Мiнiстерства культури i мистецтв України та Державнiй службi контролю за перемiщенням культурних цiнностей через державний кордон України:

     1) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацiю в Мiнiстерство юстицiї України;

     2) у десятиденний термiн пiсля державної реєстрацiї довести цей наказ до вiдома Мiнiстерства культури Автономної Республiки Крим; Головного управлiння культури Київської та управлiння культури Севастопольської мiських державних адмiнiстрацiй, заiнтересованих мiнiстерств i вiдомств, Уповноважених Державної служби контролю за перемiщенням культурних цiнностей через державний кордон України.

     4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Державного секретаря Мiнiстерства культури i мистецтв України Новохатька Л.М., Голову Державної служби контролю за перемiщенням культурних цiнностей через державний кордон України Федорука О.К.

Мiнiстр

Ю.Богуцький

 

Додаткові матеріали

До списку