Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Державного комітету зв’язку та інформатизації України, Державної митної служби України від 07.11.2000 № 165/626 „Про затвердження Правил обробки та відправляння міжнародної пошти в місцях міжнародного поштового обміну України”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 за № 112/5303;

17.03.2013

ДЕРЖАВНИЙ КОМIТЕТ ЗВ'ЯЗКУ ТА IНФОРМАТИЗАЦIЇ УКРАЇНИ,
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 7 листопада 2000 року

N 165/626


Про затвердження Правил обробки та вiдправляння мiжнародної пошти в мiсцях мiжнародного поштового обмiну України

 

Зареєстровано
в Мiнiстерствi юстицiї України
5 лютого 2001 р. за N 112/5303


     З метою встановлення порядку обробки та вiдправляння мiжнародної пошти в мiсцях мiжнародного поштового обмiну України, вiдповiдно до актiв Всесвiтнього поштового союзу НАКАЗУЄМО:

     1. Затвердити Правила обробки та вiдправляння мiжнародної пошти в мiсцях мiжнародного поштового обмiну України, що додаються.

     2. Управлiнню стандартизацiї, сертифiкацiї та метрологiї Держкомзв'язку (Вознюк В. I.) довести цей наказ до пiдприємств, якi в установленому порядку надають послуги поштового зв'язку.

     3. Керiвникам пiдприємств, якi в установленому порядку надають послуги поштового зв'язку, забезпечити тиражування i розсилання Правил обробки та вiдправляння мiжнародної пошти в мiсцях мiжнародного поштового обмiну України до пiдпорядкованих фiлiалiв пiдприємств.

     4. Управлiнню справами Держмитслужби (Карпенко В. В.) забезпечити розсилання цього наказу до митних органiв.

     5. Уважати такими, що не застосовуються на територiї України, "Правила обработки и отправки международной почты в местах международного почтового обмена", затвердженi Мiнiстерством зв'язку СРСР 29 грудня 1977 року.

     6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держкомзв'язку Орленка М. П., заступника Голови Держмитслужби Соболя I. М.

Голова Державного комiтету зв'язку та iнформатизацiї України

О. Б. Шевчук

Голова Державної митної служби України

Ю. П. Соловков

 

До списку