Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Спільний наказ Державної митної служби України та Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 27.10.99 № 680/108 «Про затвердження Положення про митний контроль та митне оформлення міжнародних поштових відправлень», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.11.99 за № 791/4084;

03.03.2013

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ КОМIТЕТ ЗВ'ЯЗКУ ТА IНФОРМАТИЗАЦIЇ УКРАЇНИ

Н А К А З
м.Київ

вiд 27.10.99

N 680/108


Про затвердження Положення про митний контроль та митне оформлення мiжнародних поштових вiдправлень

 

Зареєстровано
в Мiнiстерствi юстицiї України
17 листопада 1999 р. за N 791/4084

Iз змiнами i доповненнями, внесеними
наказом Державної митної служби України,
Державного комiтету зв'язку та iнформатизацiї України
вiд 4 лютого 2002 року N 67/26


     З метою встановлення порядку митного контролю i митного оформлення товарiв та iнших предметiв, якi перемiщуються в мiжнародних поштових вiдправленнях пiдприємствами поштового зв'язку, наказуємо:

     1. Затвердити Положення про митний контроль та митне оформлення мiжнародних поштових вiдправлень (додається).

     2. Управлiнню справами Держмитслужби (Максимов Ю.Ю.) забезпечити тиражування та розсилку цього наказу до митних органiв.

     3. Управлiнню стандартизацiї, сертифiкацiї i метрологiї Державного комiтету зв'язку та iнформатизацiї України (Вознюк В.I.) довести цей наказ до Українського державного пiдприємства поштового зв'язку "Укрпошта".

     4. Начальникам митних органiв проiнформувати суб'єктiв зовнiшньоекономiчної дiяльностi та митних брокерiв, що працюють у зонах дiяльностi митних органiв, про затверджений цим наказом порядок справляння належних платежiв при митному оформленнi мiжнародних поштових вiдправлень.

     5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держмитслужби Соболя I.М., заступника Голови Державного комiтету зв'язку та iнформатизацiї України Орленка М.П.

     6. Вважати такими, що не застосовуються, Правила таможенного контроля за международными почтовыми отправлениями Головного митного управлiння Мiнiстерства зовнiшньої торгiвлi СРСР.

В.о.Голови Державної митної служби України

О.Б.Єгоров

Голова Державного комiтету зв'язку та iнформатизацiї України

О.Б.Шевчук

 

До списку