Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Міндоходів України від 20.11.13 № 692 "Про затвердження Класифікатора органів доходів і зборів, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів Міндоходів"

20.11.2013

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Н А К А З

Від 20.11.13  № 692

 

Про затвердження Класифікатора органів доходів і зборів, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів Міндоходів

 

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Класифікатор органів доходів і зборів, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів Міндоходів (далі – Класифікатор), що додається.

2. Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників (Теньков О.В.) доопрацювати відповідне програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

3. Керівникам структурних підрозділів Міндоходів, митниць Міндоходів, Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Міндоходів і Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів забезпечити:

3.1. Використання в роботі кодів, встановлених Класифікатором;

3.2. Розміщення цього наказу на інформаційних стендах в адміністративних приміщеннях митниць Міндоходів та приміщеннях, в яких розташовані підпорядковані їм підрозділи митного оформлення.

4. Інформаційно-комунікаційному департаменту (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб-порталі Міндоходів.

5. Координаційно-моніторинговому департаменту (Санжаревська І.С.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 № 448.

6. Цей наказ набирає чинності з 02.12.2013.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра                           Дериволкова С.Д.

 

В.о. Міністра                                                                     В.С. Левицький

До списку