Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Спільний наказ МВС України та Міндоходів України від 03.10.13 № 947/525 "Про затвердження Інструкції про порядок дій органів (підрозділів) охорони державного кордону під час виявлення ознак порушень митних правил, а також виявлення майна, яке не має власника або власник якого невідомий, та порядок подальшої взаємодії органів (підрозділів) охорони державного кордону з органами доходів і зборів"

31.12.2013

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.10.2013

м. Київ

N 947/525

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2013 р. за N 1826/24358

Про затвердження Інструкції про порядок дій органів (підрозділів) охорони державного кордону під час виявлення ознак порушень митних правил, а також виявлення майна, яке не має власника або власник якого невідомий, та порядок подальшої взаємодії органів (підрозділів) охорони державного кордону з органами доходів і зборів

Відповідно до статті 558 Митного кодексу України, підпункту 191.1.23 пункту 191.1 статті 191 розділу I Податкового кодексу України, пункту 20 статті 19, пункту 33 частини першої статті 20 Закону України "Про Державну прикордонну службу України" та з метою врегулювання порядку взаємодії органів (підрозділів) охорони державного кордону під час здійснення оперативно-службової діяльності з органами доходів і зборів

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію про порядок дій органів (підрозділів) охорони державного кордону під час виявлення ознак порушень митних правил, а також виявлення майна, яке не має власника або власник якого невідомий, та порядок подальшої взаємодії органів (підрозділів) охорони державного кордону з органами доходів і зборів, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної митної служби України і Адміністрації Державної прикордонної служби України від 01 червня 2005 року N 461/439 "Про затвердження Порядку дій у разі виявлення органами (підрозділами) Державної прикордонної служби України порушень законодавства й порушень справ, провадження в яких віднесено до компетенції митних органів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24 червня 2005 року за N 683/10963.

3. Управлінню взаємодії з центральними органами виконавчої влади та органами військового управління (Черкасський Р. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Міністр внутрішніх справ України

В. Ю. Захарченко

Міністр доходів і зборів України

О. В. Клименко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної прикордонної
служби України
генерал армії України

М. М. Литвин

До списку