Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Міністерства фінансів України від 17.02.2015 № 153 "Про затвердження Змін до деяких відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій"

24.02.2015

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.02.2015                                   Київ                                    № 153

Про затвердження Змін до деяких відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій

З метою вдосконалення та актуалізації відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій,

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити Зміни до Класифікатора документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011
(зі змінами), що додається.

2. Затвердити Зміни до Класифікатора особливостей переміщення товарів через митний кордон України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (зі змінами), що додається.

3. Департаменту комунікацій Державної фіскальної служби України (Косарчук В. П.) в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу.

4. Департаменту розвитку ІТ Державної фіскальної служби України (Дзюбатий А. Б.) доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

5. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Фудашкіна Д. О. та заступника Голови Державної фіскальної служби України Макаренка А. В.

 

Міністр                                                                                           Н. ЯРЕСЬКО

До списку